események
apps
Kézilabda
Férfi kézilabda NB I - Tízgólos szegedi győzelem
A Pick Szeged tíz góllal verte a vendég Gyöngyöst szombaton a férfi kézilabda NB I-ben.
Női kézilabda BL - Tizenhat góllal nyert a Győr
A Győri Audi ETO KC továbbra is százszázalékos a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, mivel a nyolcadik forduló szombati játéknapján 38-22-re nyert a török Kastamonu Belediyesi GSK otthonában.
apps
Kosárlabda
Női kosárlabda EK - Kikapott a Győr Ukrajnában
Az UNI Győr MÉLY-ÚT sima vereséget szenvedett az ukrán SC Prometej csarnokában a női kosárlabda Európa Kupa csoportkörének ötödik fordulójában.
Női kosárlabda NB I - Veretlen maradt a Sopron
Továbbra sem talált legyőzőre a Sopron: a címvédő nehézségek nélkül győzött vendégként a PEAC ellen a női kosárlabda NB I szombati mérkőzésén.
apps
Röplabda
Női röplabda BL - Lengyelországi vereséggel kezdett a Nyíregyháza
A Nyíregyháza simán, 3-0-ra kikapott a lengyel bajnok, házigazda Chemik Police csapatától a női röplabda Bajnokok Ligája csoportkörében, az első fordulóban.
Női röplabda CEV Kupa - Búcsúzott a Vasas
A Vasas 3-0-ra kikapott a román Alba Blaj csapatától a női röplabda CEV Kupa első fordulójának szerdai visszavágóján Nagyszebenben, ezzel búcsúzott a sorozattól.
apps
Tenisz
Bondár a top 90-nél is jobb helyezést szeretne elérni
A legjobb száz női teniszező közé hétfőtől bekerülő Bondár Anna még előrébb szeretne kerülni a világranglistán; azt mondta, nem szeretne a top 90-nél megállni.
Buenos Aires-i tenisztorna - Bondár Anna diadala
Bondár Anna nyerte meg a Buenos Airesben rendezett, 125 ezer dollár (38,8 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornát.
apps
Úszás
Rövidpályás úszó ob - Jakabos újabb sikere
Jakabos Zsuzsanna 200 méter vegyesen is a legjobbnak bizonyult a Kaposváron zajló rövidpályás úszó országos bajnokságon.
Rövidpályás úszó Eb - A vasárnapi dobogósok
A kazanyi rövidpályás úszó Európa-bajnokság vasárnapi záró versenynapjának dobogósai:
apps
Vizilabda
Női vízilabda Euroliga - Másodszor kapott ki a Ferencváros
Két győzelem mellett a második vereségét szenvedte el a Ferencváros a női vízilabda Euroliga római selejtezőjében.
Vízilabda BL - Először vesztett pontokat az OSC
Először vesztett pontokat az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Dániel együttese a harmadik fordulóban, szombaton 12-12-es döntetlent játszott a Waspo Hannover vendégeként.
apps
NB II.
Döntetlen Békéscsabán
A Békéscsaba 1-1-es döntetlent játszott a vendég Pécsi MFC-vel vasárnap a labdarúgó NB II-ben.
Takács Tamás mesterhármasával nyert a Csákvár
A Csákvár elmozdult a kiesőhelyről a labdarúgó NB II-ben, miután a 12. forduló vasárnapi játéknapján házigazdaként 3-1-re legyőzte a Szegedet.
apps
Labdarúgás
Kleinkeisler sem játszhat
Kleinheisler László nem csatlakozhat a magyar labdarúgó-válogatott keretéhez, amely a világbajnoki selejtezők utolsó két mérkőzésére készül.
Ancelotti: Bale nem a legjobb időket éli, de hinni kell benne
Carlo Ancelotti, a Real Madrid olasz vezetőedzője szerint Gareth Bale ugyan nem mostanság éli a legjobb időket labdarúgó-pályafutása során, de a szurkolók nem felejtik el, mit tett eddig a walesi játékos a fővárosi csapatért.
apps
Torna
Torna-vb - Kovács Zsófia ötödik lett felemáskorláton
Kovács Zsófia ötödik lett a felemáskorlát döntőjében a Kitakjúsúban zajló torna-világbajnokság szombati versenynapján.
Torna-vb - Bácskay Csenge ötödik lett ugrásban
Bácskay Csenge az ötödik helyen végzett az ugrás döntőjében a Kitakjúsúban zajló torna-világbajnokság szombati versenynapján.
apps
jégkorong
Osztrák jégkorongliga - Szétlövéssel maradt alul idegenben a Fehérvár
A Hydro Fehérvár AV19 3-3-as döntetlen után szétlövéssel kapott ki szombaton a Pustertal Wölfe vendégeként az osztrák jégkorongligában (ICE).
Jégkorong Erste Liga - Kikapott otthon a Gyergyó
Saját közönsége előtt kapott ki a Gyergyó a MAC Újbudától szombaton a jégkorong Erste Ligában.
apps
jégkorcsolya
Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Liuék révén kettős magyar siker 500 méteren
Liu Shaolin Sándor az első, Liu Shaoang - egy század másodperccel elmaradva - a második helyen végzett 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának harmadik, debreceni állomásán.
Rövidpályás gyorskorcsolya vk - A férfi és a vegyesváltó bronzérmes
Két magyar váltó, az ötkarikás címvédő férfi, illetve a vegyes is bronzérmet nyert a rövidpályás gyorskorcsolyázók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának második, nagojai állomásán.
apps
Rali
Mikulás-rali - Turánék nyerték a versenyt, Hadikék a bajnokok
A Turán Frigyes, Bagaméri László páros nyerte a vasárnapi Mikulás-ralit, az országos bajnokság idei utolsó futamát, a bajnoki címet pedig a versenyen negyedikként záró Hadik András, Kertész Krisztián duó szerezte meg.
Rali Eb - Érdi szerint a versenyautó ismerete a kulcs a győzelemhez
Ifjabb Érdi Tibor szerint elsősorban a versenyautójának ismerete kellett ahhoz, hogy harmadszor is megnyerje a rali Európa-bajnokság ERC2-es kategóriáját.
apps
Kamion
Kamion Eb - Kiss Norbert két futamot nyert Belgiumban
A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert két futamon diadalmaskodott a gyorsasági kamion Eb belgiumi versenyhétvégéjén.
Kiss Norbert győzött a kamionosok utolsó futamán is a Hungaroringen
Kiss Norbert, a Révész Truck Racing Team kétszeres Európa-bajnok versenyzője győzött a gyorsasági kamion Eb magyarországi állomásának negyedik futamán vasárnap, a Hungaroringen zárt kapuk mögött zajló Super Racing Festivalon.
apps
wtcr
Túraautó-vk - Michelisz volt a legjobb magyar Franciaországban
Michelisz Norbert, a Hyundai versenyzője érte el a legjobb eredményeket a magyar indulók közül a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonjának franciaországi fordulóján, melynek első futamán hetedik, második versenyén pedig hatodik lett.
Túraautó-vk - Michelisz 2019 után nyert újra futamot
A 2019-es bajnok Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) idei ötödik, csehországi fordulójának második futamát vasárnap.