apps
Kézilabda
Női kézilabda NB I - Fehérvári és budaörsi siker idegenben
Az Alba Fehérvár és a Budaörs is idegenben nyert a női kézilabda NB I szombati játéknapján.
Férfi kézilabda NB I - A Balatonfüred legyőzte a kisebbik veszprémi csapatot
A Balatonfüred hazai pályán 33-27-re nyert a Fejér B.Á.L.-Veszprém ellen a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
apps
Kosárlabda
Női kosárlabda NB I - Kiütéses pécsi győzelemmel kezdett a címvédő Sopron
A címvédő Sopron Basket fölényesen, 94-61-re nyert a PINKK Pécsi 424 vendégeként a női kosárlabda NB I 2022/23-as idényének szombati rajtján.
Férfi kosárlabda BL - Búcsúzott a selejtezőben a Körmend
Az Egis Körmend kikapott a szlovák Levicétől (Léva) a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája málagai selejtezőcsoportjának első fordulójában, és ezzel búcsúzott.
apps
Röplabda
Női röplabda Eb-selejtező - Simán kikaptak a magyarok Ukrajnától
A már biztos Európa-bajnoki résztvevő magyar női röplabda-válogatott 3-0-ra kikapott Ukrajna csapatától a csehországi Kutna Horában szerdán rendezett selejtezőn, a csoportkör ötödik fordulójában.
Női röplabda Eb-selejtező - Kijutott a magyar válogatott a kontinenstornára
A magyar női röplabda-válogatott kijutott a jövő évi Európa-bajnokságra, miután a selejtező negyedik fordulójának vasárnapi összecsapásán az ukránok 3-0-ra nyertek Portugália vendégeként.
apps
Úszás
Edzője szerint nagyon sokat javult Milák Kristóf hozzáállása
Edzője, Virth Balázs szerint nagyon sokat javult az olimpiai bajnok Milák Kristóf hozzáállása az idei szezonban.
Újabb magyar aranyérem a junior nyíltvízi úszók világbajnokságán
A magyar junior váltó aranyérmes lett a nyíltvízi úszók világbajnokságán, a Seychelles-szigeteken, ahol a korosztályos vb-k történetében először Magyarország végzett az éremtábla élén és megnyerte a pontversenyt is.
apps
Vizilabda
Vízilabda Eb - A spanyolok megvédték címüket a női tornán
A spanyol válogatott megvédte címét a Splitben zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornáján, mivel a pénteki döntőben 9-6-ra legyőzte Görögország csapatát.
Vízilabda Eb - Bíró: a fiataloknak fejlődniük kell még
Bíró Attila szövetségi kapitány összességében kritikusan értékelte az ötödik helyen végzett női válogatott szereplését a spliti vízilabda Európa-bajnokságon.
apps
tenisz
Davis Kupa - Fucsovics nyert, a magyarok legyőzték az ukránokat
Fucsovics Márton megnyerte pénteken a harmadik egyes mérkőzést, így a magyar teniszválogatott 3-1-re legyőzte az ukránokat Vilniusban a Davis Kupa osztályozóján.
US Open - Alcaraz a bajnok és az új világelső
Carlos Alcaraz nyerte meg a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben négy szettben legyőzte a norvég Casper Ruudot, és sikerével egyben ő lesz az új világelső is.
apps
NB II.
Győzött a Diósgyőr a Gyirmót vendégeként
A Diósgyőr vendégként 2-1-re legyőzte a harmadik helyen álló Gyirmótot a labdarúgó Merkantil Bank Liga hetedik fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.
Megint hat gólt lőtt az MTK
Az MTK hazai pályán 6-1-re kiütötte a Kozármisleny csapatát a labdarúgó Merkantil Bank Liga hetedik fordulójának vasárnapi játéknapján.
apps
Labdarúgás
Mancini szerint egyenlők az esélyek a csoportgyőzelemre
A magyar és az olasz labdarúgó-válogatottnak egyenlők az esélyei a csoportgyőzelem kivívására a hétfői Nemezetek Ligája-mérkőzés előtt Roberto Mancini szerint.
Rossi örökké emlékezetes mérkőzésre készül
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint örökké emlékezetes lehet a magyar labdarúgó-válogatott számára az olaszok elleni mérkőzés a Nemzetek Ligája hatodik, utolsó fordulójában.
apps
MOL Magyar kupa
MOL Magyar Kupa - A Puskás Akadémia sem hibázott
A szombaton korábban pályára lépő élvonalbeli csapatokhoz hasonlóan a Puskás Akadémia sem hibázott a labdarúgó MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában: a másodosztályú Csákvár vendégeként aratott 5-2-es győzelemmel biztosította helyét a legjobb 32 között.
Hat év után duplázott a Ferencváros
A bajnok Ferencváros nyerte a labdarúgó MOL Magyar Kupa 2021/22-es kiírását, mivel 3-0-ra legyőzte a Paks csapatát szerdán a Puskás Arénában rendezett döntőben.
apps
Öttusa
Öttusa Eb - A magyar női csapat ezüst-, Gulyás Michelle bronzérmes
Ezüstérmes nyert a Gulyás Michelle, Simon Sarolta, Barta Luca összeállítású magyar csapat a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság női versenyében. Egyéniben Gulyás harmadikként végzett.
Öttusa Eb - Hatodik a magyar férfi váltó
Hatodik helyen végzett a Gyurka Márk Manó, Tamás József páros kedden a férfi váltók versenyében, a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság első napján.
apps
Jégkorong
Jégkorong Erste Liga - Az Újpest is legyőzte a címvédőt
Az Újpest hajrában értékesített büntetővel legyőzte a vendég Csíkszeredát vasárnap a jégkorong Erste Liga alapszakaszában.
Jégkorong Erste Liga - Győzött a Gyergyó Miskolcon
A Gyergyói HK 6-1-re győzött a DVTK Jegesmedvék otthonában a jégkorong Erste Liga egyetlen szombati mérkőzésén.
apps
Kamion
Kamion Eb - Kiss Norbert a címvédés kapujában
Karnyújtásnyira került tavalyi Európa-bajnoki címének megvédésétől Kiss Norbert, a Révész Racing Team háromszoros kontinensbajnok versenyzője, aki a sorozat utolsó előtti, franciaországi állomásának szombati napján az egyik futamon győzött, a másodikon pe
Kiss vasárnapi futamgyőzelmével 68 pontra növelte az előnyét
Rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi első futamon a címvédő és háromszoros Európa-bajnok Kiss Norbert, a Révész Racing versenyzője a gyorsasági kamion Eb belgiumi Zolderben rendezett idei hatodik állomásán, s így két fordulóval a zárás előtt 68 pontos e
apps
Atlétika
Atlétikai csb - A Honvéd vezet az első nap után
A Budapesti Honvéd vezet az első nap után az atlétikai csapatbajnokságon, amelyen jól szerepeltek az esélyesek.
Wizz Air Budapest Félmaraton - Szemerei Levente pályacsúccsal győzött
Szemerei Levente pályacsúccsal győzött, Erdélyi Zsófia pedig idei legjobbjával nyerte vasárnap a 37. WizzAir Budapest Félmaratont.
apps
Birkózás
Birkózó-vb - Kecskeméti Krisztián ötödik
Kecskeméti Krisztián az ötödik helyen végzett kedden a belgrádi birkózó-világbajnokságon a kötöttfogásúak 60 kilogrammos kategóriájában.
Birkózó-vb - Lévai Tamás bronzérmes
Lévai Tamás bronzérmet nyert hétfőn a belgrádi birkózó-világbajnokságon a kötöttfogásúak 82 kilogrammos kategóriájában.