apps
Kézilabda
Továbbra is a harmadik hely a cél a Tatabánya kézilabdacsapatánál
A korábbinál szűkebb kerettel is a harmadik hely megszerzéséért küzd majd a következő idényben a Grundfos Tatabánya KC férfi kézilabdacsapata.
Visszavonul Zubai Szabolcs
Befejezi pályafutását Zubai Szabolcs EHF-kupagyőztes kézilabdázó, aki tagja volt a 2012-es londoni olimpián negyedik magyar válogatottnak, 2018-ban pedig bajnoki aranyérmet nyert a MOL Pick-Szegeddel.
apps
Kosárlabda
Wittmann Krisztián: idén korábban jött a nyár
A koronavírus-járvány miatt félbeszakadt idény következtében korábban érkezett a nyár Wittmann Krisztián, a Kecskemét kosárlabdacsapatának kapitánya szerint.
Határ Bernadett: nem tudni, mikor kezdődhet a WNBA
Határ Bernadett szerint a koronavírus-járvány nyomán kialakult helyzetben jelenleg minden bizonytalan az észak-amerikai profi női kosárlabdaliga (WNBA) kapcsán.
apps
Röplabda
Befejezetté nyilvánította a hazai sorozatokat a röplabda-szövetség is
A Magyar Röplabda Szövetség (MRSZ) elnöksége csütörtökön befejezetté nyilvánította a 2019/20-as szezon hazai bajnoki és kupasorozatait.
Női röplabda Extraliga - Kétszettes hátrányból fordított a Békéscsaba
A Békéscsaba hazai pályán 3-2-es győzelmet aratott a Haladás felett a női röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.
apps
Tenisz
Budapest Kupa - Fucsovics és Stollár a döntőben
Másodikként Fucsovics Márton és Stollár Fanny jutott a tenisz Budapest Kupa vasárnapi döntőjébe.
Budapest Kupa - Fucsovicsék legyőzték Babosékat
Fucsovics Márton és Stollár Fanny 3-0-ra legyőzte Babos Tímea csapatát a tenisz Budapest Kupa pénteki nyitónapján.
apps
Úszás
Hosszú Katinka: jó ez az időszak a lenyugvásra és a pihenésre
Jelentős szerepet vállal legeredményesebb úszótársaival együtt Hosszú Katinka abban, hogy a Nemzetközi Úszóliga (ISL) szeptembertől a jövő nyárra halasztott tokiói olimpiáig havi rendszerességgel 1500 dollárral támogat 320 vele szerződésben álló versenyző
Tovább forog a Hosszú Katinkáról szóló dokumentumfilm
A koronavírus-járvány és az olimpia elhalasztása ellenére tovább forog a Hosszú Katinkáról szóló dokumentumfilm - közölte a film kommunikációjával foglalkozó ügynökség szerdán.
apps
Vizilabda
Benedek Tibor visszavonul a vízilabdától
A háromszoros olimpiai bajnok Benedek Tibor visszavonul minden vízilabdával kapcsolatos tevékenységtől.
Újrakezdték a vizes edzéseket a magyar vízilabda-válogatottak
A magyar női vízilabda-válogatott hétfőn, a férficsapat pedig kedden újrakezdte a medencés edzéseket.
apps
NB I.
A Ferencváros döntetlent játszott Felcsúton
A bajnok és listavezető Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a mérkőzést tíz emberrel befejező Puskás Akadémia otthonában vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójában.
A Honvéd emberhátrányban verte a Debrecent
A Budapest Honvéd 3-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójának vasárnapi játéknapján, a hazaiak a 65. perctől emberhátrányban játszottak.
apps
NB II.
Nyert a Vasas, kikapott a Budafok
A Vasas hazai pályán 4-1-re legyőzte a Nyíregyházát vasárnap a labdarúgó NB II 27. fordulójában.
Otthon nyert az éllovas MTK és a Vasas
Az éllovas MTK és a Vasas is hazai pályán aratott győzelmet vasárnap a labdarúgó NB II 26. fordulójában.
apps
sportlövészet
Légfegyveres Eb - Péni István aranyérmes, Sidi hetedik puskában
Kiválóan zárult magyar szempontból a szombati versenynap a wroclawi légfegyveres Európa-bajnokságon, mivel Péni István aranyérmet nyert férfi puskában, Sidi Péter pedig hetedik lett.
Légfegyveres Eb - Ezüstérmes a Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros
Péni István és Dénes Eszter ezüstérmet nyert a puskások vegyespáros számában a wroclawi légfegyveres Európa-bajnokság pénteki versenynapján.
apps
vívás
Szatmári András: nagyon félek, hogy nem lesz megtartva az olimpia idén nyáron
Szatmári András világ- és Európa-bajnok kardvívó úgy fogalmazott, nagyon fél tőle, hogy - a koronavírus-járvány miatt - nem lesz megtartva idén nyáron a tokiói olimpia.
Biztos olimpiai résztvevő a férfi kardcsapat
A magyar férfi kardválogatott negyedik lett a luxembourgi világkupán, ezzel matematikailag is biztosította helyét a tokiói olimpián.
apps
asztalitenisz
Asztalitenisz ob - A Szudi, Pergel duó nyert vegyes párosban
A papírformának megfelelően Szudi Ádám és Pergel Szandra duója nyerte a vegyes párosok küzdelmét az asztaliteniszezők országos bajnokságán, Kecskeméten.
Asztalitenisz World Tour - Egyesben japán bajnokokat avattak Budapesten
Férfi és női egyesben is az első helyen kiemelt japán játékos lett a bajnok a BOK Csarnokban rendezett, vasárnap zárult asztalitenisz World Tour-versenyen.
apps
cselgáncs
Csernoviczki Éva: igyekszem pozitívnak maradni
Az elhalasztott olimpia és a tervezés alatt álló versenynaptár ellenére folyamatosan készül otthonában Csernoviczki Éva, a tatabányaiak olimpiai bronzérmes cselgáncsozója.
Cselgáncs vk - Cirjenics Miklós bronzérmes Düsseldorfban
A 100 kilogammos Cirjenics Miklós bronzérmet nyert az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat düsseldorfi Grand Slam-versenyén.
apps
öttusa
Öttusa vk - Guzi Blanka 18. lett Kairóban
Guzi Blanka a 18. helyen végzett az öttusázók idei első világkupa-versenyén, Kairóban. A pénteki női döntő másik magyar résztvevője, Alekszejev Tamara 27. lett.
Öttusa-vb - A realitásokból kiindulva nem történtek nagy meglepetések
Nagyjából az előzetes várakozások szerint alakult - kisebb pozitívumokkal, illetve negatívumokkal - magyar szempontból a múlt heti, budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokság a két hazai szövetségi kapitány szerint.
apps
Forma 1
Gyulay Zsolt: rengeteg forgatókönyv létezik a Magyar Nagydíjra
Rengeteg forgatókönyv létezik a Forma-1-es Magyar Nagydíjra vonatkozóan Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója szerint.
Leclerc, Norris és Albon is indul a vasárnapi virtuális Forma-1-es futamon
Az aktív versenyzők közül Charles Leclerc (Ferrari), Alexander Albon (Red Bull), Lando Norris (McLaren), George Russell és Nicholas Latifi (mindkettő Williams) is rajthoz áll a vasárnap sorra kerülő második Forma-1-es E-Sport futamon.
Kiadó: FMS Online media
Szerkesztőség: sportpress@sportpress.hu
Értékesítés: sales@fmsonline.hu