apps
Kézilabda
Veszprémben nyert a Tatabánya felkészülési kézilabdameccsen
Felkészülési mérkőzésen 33-31-es meglepetésgyőzelmet aratott a Grundfos Tatabánya csapata a Telekom Veszprém vendégeként szerda este.
Kovács Péter: simogatja a lelkemet az elismerés
A XX. század legjobb férfi kézilabdázójának megválasztott Kovács Péter úgy fogalmazott, simogatja a lelkét, hogy a Kézisek kézise elnevezésű szavazáson is ő végzett az élen.
apps
Kosárlabda
Férfi kosárlabda BL - Ismét egy csoportban a Dijonnal és a Zaragozával a Falco
Akárcsak az előző szezonban, a Falco KC Szombathely ismét egy csoportba került a francia Dijonnal és a spanyol Zaragozával a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája főtábláján.
Egy év után újra csapatedzésen vett részt a kosárlabdázó Gereben Lívia
Több mint egy évvel azt követően, hogy leukémiát diagnosztizáltak nála, újra csapatedzésen vett részt a kosárlabdázó Gereben Lívia.
apps
Röplabda
Japánban folytatja a röplabdázó Pádár Krisztián
Japánban folytatja pályafutását a röplabdázó Pádár Krisztián.
Befejezetté nyilvánította a hazai sorozatokat a röplabda-szövetség is
A Magyar Röplabda Szövetség (MRSZ) elnöksége csütörtökön befejezetté nyilvánította a 2019/20-as szezon hazai bajnoki és kupasorozatait.
apps
Tenisz
Gálfi Dalma nyerte meg a hajdúszoboszlói tenisztornát
Gálfi Dalma nyerte meg pénteken a magyar női teniszelitet felvonultató hajdúszoboszlói HungaroSpa Kupát.
Elmarad a Davis Kupa madridi döntője
A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) pénteki döntése értelmében elmarad a Davis Kupa madridi, novemberi döntője, amelybe a magyar válogatott is bejutott.
apps
Úszás
Balaton-átúszás - Rasovszky Kristóf új csúccsal nyert
Rasovszky Kristóf új csúccsal nyerte a 38. Lidl Balaton-átúszást, melyen csaknem kilencezer sportember vett részt.
Négy Nemzet Úszóverseny - összesítésben nagy fölénnyel nyertek a magyarok
Kalmár Ákos 14:52.00 perces óriási egyéni csúccsal nyert 1500 méter gyorson vasárnap a margitszigeti Négy Nemzet Úszóversenyen, melyet összesítésben nagy fölénnyel nyertek a házigazda magyarok.
apps
Vizilabda
Férfi vízilabda Magyar Kupa - A Honvéd nyert a Vasas ellen
A Honvéd büntetőkkel legyőzte a Vasast a férfi vízilabda Magyar Kupa harmadik fordulójában, szombaton a Margitszigeten.
Férfi vízilabda Magyar Kupa - Lehengerlő volt a Vasas
A Vasas 16-10-re legyőzte az Egert a férfi vízilabda Magyar Kupa harmadik fordulójában, a Margitszigeten.
apps
NB I.
A legjobb öt közé vágyik a DVTK
A labdarúgó OTP Bank Liga elmúlt szezonjában kilencedik Diósgyőri VTK célja, hogy a következő idényben előre lépjen.
Szerhij Rebrov az idény legjobb edzője
Szerhij Rebrov, a Ferencváros trénere lett a labdarúgó NB I elmúlt idényének legjobb edzője.
apps
NB II.
A Nyíregyháza és az Ajka is százszázalékos maradt
A Debreceni VSC-hez hasonlóan a Nyíregyháza Spartacus és az FC Ajka maradt százszázalékos a labdarúgó NB II szerdai, második fordulója után.
Döntetlennel kezdett a Vasas
A nyáron megerősített Vasas meglepetésre csak döntetlent ért el a vendég Kazincbarcika ellen vasárnap este a labdarúgó NB II 2020/21-es idényének nyitófordulójában.
apps
kerékpározás
Tour de Hongrie - Véglegesítették az idei programot
Magyarország legnagyobb országúti kerékpáros versenye, a Tour de Hongrie az esztergomi Bazilikától rajtol és a királyetap végén a Kékestetőn ér véget a véglegesített program szerint.
Tour de Hongrie - Rajt augusztus 29-én
A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) kedden kihirdette a koronavírus-járvány miatt átdolgozott idei versenynaptárát, amelyben augusztus 29-től szeptember 2-ig szerepel a Tour de Hongrie.
apps
atlétika
Gyulai Memorial - A 110 gát világranglista-vezetője is jön
Újabb sztár indulása emelheti a verseny csúcsszámává a 110 méteres gátfutást a jövő szerdai Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon: a világranglistát vezető Orlando Ortega is Székesfehérvárra érkezik a szervezők szerdai híre szerint.
Atlétikai ob - Halász Bence egyéni csúccsal nyerte a kalapácsvetést
A világbajnoki ezüstérmes Halász Bence egyéni csúccsal nyerte meg a kalapácsvetést az atlétikai országos bajnokság vasárnapi versenynapján.
apps
asztalitenisz
Francia ellenfelet kapott a Budaörs, Varasdon játszik a Pécs
A Budaörs női csapata francia, a Pécs férfi együttese pedig horvát, portugál és olasz ellenfelet kapott az európai asztalitenisz kupák pénteki, luxembourgi sorsolásán.
Megvan az asztaliteniszezők csapat-világbajnokságának új időpontja
A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) végrehajtó bizottságának hétfői döntése értelmében február 28. és március 7. között rendezik meg a 2021-re halasztott puszani csapat-világbajnokságot.
apps
cselgáncs
Csernoviczki Éva: igyekszem pozitívnak maradni
Az elhalasztott olimpia és a tervezés alatt álló versenynaptár ellenére folyamatosan készül otthonában Csernoviczki Éva, a tatabányaiak olimpiai bronzérmes cselgáncsozója.
Cselgáncs vk - Cirjenics Miklós bronzérmes Düsseldorfban
A 100 kilogammos Cirjenics Miklós bronzérmet nyert az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat düsseldorfi Grand Slam-versenyén.
apps
ökölvívás
Csúcsgázsiért bokszolhat Fury és Joshua
Fejenként legalább 100 millió fontos fellépti díjra számíthat Anthony Joshua és Tyson Fury első mérkőzésén, amelyet a két brit nehézsúlyú profi bokszvilágbajnok 2021 nyarán vív egymással.