apps
Kézilabda
Férfi kézilabda BL - Meglepően sima veszprémi vereség
A Telekom Veszprém házigazdaként 37-31-re kikapott a német THW Kiel csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, szombaton.
Női kézilabda NB I - Hazai sikerek
A címvédő Győr a második félidőben hengerelt a vendég Vác ellen, és továbbra is százszázalékos, míg a Debrecen szoros csatában győzte le a Békéscsabát a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.
apps
Kosárlabda
3x3-as kosárlabda Eb - A negyeddöntőben búcsúzott a férfi válogato
A magyar férfi válogatott 21-9-re kikapott Litvániától vasárnap a debreceni 3x3-as kosárlabda Európa-bajnokság negyeddöntőjében.
3x3-as kosárlabda Eb - Győzelem a címvédő ellen, csoportelső a női válogatott
A világbajnoki ezüstérmes magyar női válogatott második csoportmérkőzésén 21-11-re legyőzte a címvédő franciákat pénteken a debreceni 3x3-as kosárlabda Európa-bajnokságon, így a vasárnapi negyeddöntőben a spanyolokkal találkozik.
apps
Röplabda
Női röplabda Eb - Női röplabda Eb - Újabb magyar vereség, csoda kell a továbbjutáshoz
A magyar női röplabda-válogatott 3-0-ra kikapott Horvátországtól a budapesti társrendezésű Európa-bajnokság csoportkörének hatodik játéknapján, a Papp László Sportarénában szerdán.
Molcsányi Rita: számtalanszor álltunk már fel nehéz helyzetekből
Molcsányi Rita, a magyar válogatott liberójátékosa szerint a nemzeti csapat korábban számtalanszor állt már fel nehéz helyzetből, és most is erre van szüksége a budapesti társrendezésű Európa-bajnokságon.
apps
Tenisz
Szöuli tenisztorna - Babos búcsúzott a nyolcaddöntőben
Babos Tímea búcsúzott a nyolcaddöntőben a 250 ezer dollár (74,8 millió forint) összdíjazású szöuli keménypályás női tenisztornán.
Szöuli tenisztorna - Babos nyolcaddöntőbe jutott
Babos Tímea nyolcaddöntőbe jutott a 250 ezer dollár (74,8 millió forint) összdíjazású szöuli keménypályás női tenisztornán, miután kedden két szettben legyőzte a lett Jelena Ostapenkót.
apps
Úszás
Nyíltvízi úszó vk - Rasovszky gyakorlatilag megnyerte az összetettet
Rasovszky Kristóf közel került a nyíltvízi úszók világkupa sorozatának megnyeréséhez, miután a hetedik állomáson, Ohridban negyedikként ért célba.
Junior úszó-vb - Békési Eszter olimpiai A szinttel ötödik 200 méter mellen
Békési Eszter olimpiai A szinttel az ötödik helyen végzett 200 méter mellen a Duna Arénában rendezett junior úszó-világbajnokság vasárnapi zárónapján.
apps
Vizilabda
Férfi vízilabda ob I - Hengerelt a címvédő Ferencváros
A címvédő Ferencváros rendkívül simán, 21-9-re nyert a vendég Tatabánya ellen szerdán a férfi vízilabda ob I alapszakaszának harmadik fordulójában.
Férfi vízilabda BL - Hibátlan teljesítménnyel jutott tovább az OSC
Az OSC harmadik mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező budapesti négyes tornáján.
apps
NB I.
Könnyedén nyert Pakson a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 4-0-ra nyert Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójában, szombaton.
Feczkó Tamás győzelemmel debütált a DVTK kispadján
A Diósgyőr hazai közönség előtt 1-0-ra legyőzte az újonc és a mérkőzést kettős emberhátrányban befejező Zalaegerszeget a labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójában szombaton.
apps
magyar kupa
Másodszor hódította el a trófeát a Vidi
A MOL Vidi FC hátrányról fordítva 2-1-re legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó Magyar Kupa szombati fináléjában, melyet a Groupama Arénában rendeztek.
A Budapest Honvéd kettős győzelemmel döntős
A Budapest Honvéd kettős győzelemmel jutott a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába, ugyanis 2-1-es hazai sikerét követően idegenben 3-0-ra múlta felül a másodosztályú Soroksárt az elődöntő szerdai visszavágóján.
apps
birkózás
Birkózó-vb - Muszukajev Iszmail bronzérmes
Muszukajev Iszmail közönségszórakoztató mérkőzésen legyőzte címvédő japán riválisát és ezzel bronzérmet nyert a szabadfogásúak 65 kilogrammos kategóriájában a nur-szultani olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság pénteki versenynapján.
Birkózó-vb - Sastin Marianna ötödik lett
Sastin Marianna elveszítette pénteki helyosztóját, így az ötödik helyen végzett a nők 62 kilogrammos kategóriájában a nur-szultani olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokságon.
apps
jégkorong
Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a Fehérvár
A Hydro Fehérvár AV19 hosszabbításos mérkőzésen győzte le a vendég Dornbirn csapatát az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának szombati játéknapján.
Jégkorong Erste Liga - Győzött a címvédő FTC
A címvédő Ferencváros 6-1-re győzött a Vasas otthonában a jégkorong Erste Liga szerdai játéknapján.
apps
kajak / kenu / evezés
Két arany és egy bronz a vasárnapi zárónapon
A vasárnapi zárónapon két arany- és egy bronzérmet szerzett a magyar válogatott a Tokióban rendezett kajak-kenu olimpiai tesztversenyen. Férfi K-1 200 méteren Tótka Sándor nyert - Birkás Balázs harmadik lett -, és a női kenupáros is elsőként ért célba 500
U23-as evezős Eb - Aranyérmes a magyar férfi könnyűsúlyú kettes
A Szabó Bence, Furkó Kálmán egység aranyérmes lett a férfi könnyűsúlyú kettesek között vasárnap az U23-as evezős Európa-bajnokságon a görögországi Joánniában.
apps
sportlövészet
Sportlövő Eb - Bronzérmes a női pisztolyos csapat
A Csonka Zsófia, Egri Viktória, Major Veronika összetételű csapat bronzérmet nyert 25 méter női sportpisztolyban a Bolognában zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokság szombati napján.
Sportlövő Eb - Bronzérmes a férfi puskás csapat
A Pekler Zalán, Péni István, Sidi Péter összetételű magyar csapat bronzérmet nyert az 50 méter puska 3x40 lövéses versenyszámban a Bolognában zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokság pénteki napján.
apps
Kerekesszékes vívás
Kerekesszékes vívó-vb - Magyar ezüst- és bronzérem
Mező Boglárka és Krajnyák Zsuzsanna révén egy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a magyarok a dél-koreai Cshongdzsuban a kerekesszékes vívó-világbajnokság szerdai napján.
Kerekesszékes vívó-vk - Négy érem Varsóban
Négy érmet nyertek a magyar kerekesszékes vívók a varsói világkupa-versenyen.
apps
asztalitenisz
Para-asztalitenisz Eb - Szvitacs Alexa aranyérmes, két ezüst a férfiaknál
Szvitacs Alexa arany-, Major Endre és Pálos Péter pedig ezüstérmet nyert egyéniben a svédországi Helsingborgban zajló para-asztalitenisz Európa-bajnokságon.
Asztalitenisz Európa Kupa - Százszázalékos teljesítménnyel jutott tovább a Pécs
A házigazda PTE-PEAC csapata harmadik mérkőzését is megnyerte, így százszázalékos teljesítménnyel, csoportelsőként jutott tovább a férfi asztalitenisz Európa Kupa selejtezőköréből.
Kiadó: FMS Online media
Szerkesztőség: sportpress@sportpress.hu
Értékesítés: sales@fmsonline.hu