Nora Mörk hazatér Norvégiába, és a Vipers Kristiansand női kézilabdacsapatának játékosa lesz.
Férfi kézilabda NB I - Szeptember 6-án rajtol az új idény
Kosárlabda
Hanga Ádám a spanyol kosárbajnokság legjobbjai között
Hanga Ádám bekerült a spanyol kosárlabda-bajnokság második számú álomcsapatába.
Nem folytatják a férfi kosárlabda Euroligát és Európa Kupát
Lezártnak nyilvánították a férfi kosárlabdázók két legrangosabb európai kupasorozatát, az Euroligát és az Európa Kupát.
apps
Röplabda
Befejezetté nyilvánította a hazai sorozatokat a röplabda-szövetség is
A Magyar Röplabda Szövetség (MRSZ) elnöksége csütörtökön befejezetté nyilvánította a 2019/20-as szezon hazai bajnoki és kupasorozatait.
Női röplabda Extraliga - Kétszettes hátrányból fordított a Békéscsaba
A Békéscsaba hazai pályán 3-2-es győzelmet aratott a Haladás felett a női röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.
apps
Tenisz
Andy Murray a Grand Slam-tornákra koncentrál idén
Andy Murray, korábbi világelső teniszező a szezonból hátralévő mindkét Grand Slam-tornán el szeretne indulni.
Budapest Kupa - Fucsovicsék kikaptak a döntőben
Marozsán Fábián és Jani Réka legyőzte Fucsovics Mártont és Stollár Fannyt a tenisz Budapest Kupa vasárnapi döntőjében.
apps
Úszás
Minden teszt negatív, jövő hétfőn folytatódna az úszók felkészülése
Minden magyar válogatott úszót érintő koronavírus-teszt negatív eredményt hozott, így a tervek szerint jövő hétfőtől folytathatnák a felkészülésüket.
Hosszú Katinka: jó ez az időszak a lenyugvásra és a pihenésre
Jelentős szerepet vállal legeredményesebb úszótársaival együtt Hosszú Katinka abban, hogy a Nemzetközi Úszóliga (ISL) szeptembertől a jövő nyárra halasztott tokiói olimpiáig havi rendszerességgel 1500 dollárral támogat 320 vele szerződésben álló versenyző
apps
Vizilabda
Manhercz Krisztián: sajnálom, hogy így lett vége
Az OSC-vel remek szezont tudhatott maga mögött, ezért Manhercz Krisztián sajnálja, hogy a Magyar Vízilabda Szövetség hétfőn minden versenysorozatát befejezettnek nyilvánította.
Benedek Tibor visszavonul a vízilabdától
A háromszoros olimpiai bajnok Benedek Tibor visszavonul minden vízilabdával kapcsolatos tevékenységtől.
apps
NB I.
OTP Bank Liga, 33. forduló eredmények és tabella
A szombati játéknappal véget ért a küzdelem a labdarúgó OTP Bank Liga 2019-20-as idényében, a 33., utolsó fordulóban eldőlt, hogy a Kaposvár mellett a Debrecen búcsúzik az élvonaltól, míg a bronzérmet a Puskás Akadémia szerezte meg.
Győzelemmel zárt a bajnok FTC, negyedik a Mezőkövesd
Az idény meglepetéscsapataként számon tartott Mezőkövesd 1-0-s vereséget szenvedett a bajnok Ferencváros vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 33., utolsó fordulójában, így negyedikként zárta a szezont, és nem indulhat az Európa-ligában.
apps
NB II.
Nyert a Vasas, kikapott a Budafok
A Vasas hazai pályán 4-1-re legyőzte a Nyíregyházát vasárnap a labdarúgó NB II 27. fordulójában.
Otthon nyert az éllovas MTK és a Vasas
Az éllovas MTK és a Vasas is hazai pályán aratott győzelmet vasárnap a labdarúgó NB II 26. fordulójában.
apps
kerékpározás
Tour de Hongrie - Véglegesítették az idei programot
Magyarország legnagyobb országúti kerékpáros versenye, a Tour de Hongrie az esztergomi Bazilikától rajtol és a királyetap végén a Kékestetőn ér véget a véglegesített program szerint.
Tour de Hongrie - Rajt augusztus 29-én
A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) kedden kihirdette a koronavírus-járvány miatt átdolgozott idei versenynaptárát, amelyben augusztus 29-től szeptember 2-ig szerepel a Tour de Hongrie.
apps
vívás
Szatmári András: nagyon félek, hogy nem lesz megtartva az olimpia idén nyáron
Szatmári András világ- és Európa-bajnok kardvívó úgy fogalmazott, nagyon fél tőle, hogy - a koronavírus-járvány miatt - nem lesz megtartva idén nyáron a tokiói olimpia.
Biztos olimpiai résztvevő a férfi kardcsapat
A magyar férfi kardválogatott negyedik lett a luxembourgi világkupán, ezzel matematikailag is biztosította helyét a tokiói olimpián.
apps
asztalitenisz
Asztalitenisz ob - Szudi megvédte címét, a nőknél újra Madarász a bajnok
A férfiaknál a címvédő Szudi Ádám, a nőknél pedig a legutóbb két éve diadalmaskodó Madarász Dóra nyerte az egyes küzdelmeket az asztaliteniszezők országos bajnokságán, Kecskeméten.
Asztalitenisz ob - A Szudi, Pergel duó nyert vegyes párosban
A papírformának megfelelően Szudi Ádám és Pergel Szandra duója nyerte a vegyes párosok küzdelmét az asztaliteniszezők országos bajnokságán, Kecskeméten.
apps
cselgáncs
Csernoviczki Éva: igyekszem pozitívnak maradni
Az elhalasztott olimpia és a tervezés alatt álló versenynaptár ellenére folyamatosan készül otthonában Csernoviczki Éva, a tatabányaiak olimpiai bronzérmes cselgáncsozója.
Cselgáncs vk - Cirjenics Miklós bronzérmes Düsseldorfban
A 100 kilogammos Cirjenics Miklós bronzérmet nyert az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat düsseldorfi Grand Slam-versenyén.
apps
ökölvívás
Csúcsgázsiért bokszolhat Fury és Joshua
Fejenként legalább 100 millió fontos fellépti díjra számíthat Anthony Joshua és Tyson Fury első mérkőzésén, amelyet a két brit nehézsúlyú profi bokszvilágbajnok 2021 nyarán vív egymással.