apps
Kézilabda
Női kézilabda-vb - Kikapott a franciáktól, 14. lett a magyar csapat
A magyar női kézilabda-válogatott a 14. helyen végzett a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs világbajnokságon, miután a hétfői helyosztón 26-21-re kikapott a legutóbb vb-győztes és Európa-bajnok francia csapattól Kumamotóban.
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém egy góllal legyőzte a Szegedet
A címvédő Telekom Veszprém házigazdaként 29-28-ra legyőzte a MOL-Pick Szeged csapatát a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.
apps
Kosárlabda
Férfi kosárlabda NB I - Kaposváron szerezte meg első győzelmét a Jászberény
Az eddig nyeretlen, sereghajtó Jászberény, óriási csata végén, egy ponttal győzött a Kaposvár vendégeként a férfi kosárlabda NB I egyetlen vasárnapi összecsapásán.
Férfi kosárlabda NB I - Vendégként nyert a Szombathely
A címvédő Szombathely a tizedik mérkőzését is megnyerte a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a szombati játéknapon vendégként bizonyult jobbnak a DEAC-nál.
apps
Röplabda
Női röplabda Extraliga - Békéscsabai rangadón nyert a Vasas
A címvédő Vasas vendégként négy szettben bizonyult jobbnak a Békéscsabánál a női röplabda Extraliga szombati játéknapján.
Férfi röplabda NB I - A Pénzügyőr magabiztosan nyert
A tavasszal ezüstérmes Pénzügyőr három sima játszmában győzte le a vendég szolnoki együttest pénteken a férfi röplabda NB I-ben.
apps
Tenisz
Tajvani tenisztorna - Babos Tímea kikapott a döntőben
A második helyen kiemelt Babos Tímea kikapott a döntőben a 125 ezer dollár (37,5 millió forint) összdíjazású tajvani keménypályás női tenisztornán.
Tajvani tenisztorna - Babos Tímea könnyedén a döntőben
A második helyen kiemelt Babos Tímea könnyedén jutott döntőbe a 125 ezer dollár (37,5 millió forint) összdíjazású tajvani keménypályás női tenisztornán szombaton.
apps
Úszás
Rövidpályás úszó-Eb - Késely Ajna bronzérmes 400 méter gyorson
Késely Ajna bronzérmet nyert 400 méter gyorson vasárnap, a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokság zárónapján.
Rövidpályás úszó-Eb - Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 méter pillangón
Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert 50 méter pillangón szombaton a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.
apps
Vizilabda
Női vízilabda Magyar Kupa - A Dunaújváros letaszította a trónról az UVSE-t
A Dunaújváros nyerte a női vízilabdázók Magyar Kupáját, miután a vasárnapi döntőben ötméteresek után 13-12-re legyőzte az elmúlt öt évben győztes UVSE csapatát.
Férfi vízilabda Magyar Kupa - Megvédte címét a Ferencváros
A címvédő Ferencváros nyerte a férfi vízilabdázók Magyar Kupáját, miután a Komjádi uszodában rendezett vasárnapi döntőben 8-7-re legyőzte az OSC-t.
apps
NB I.
Kétgólos előnyről döntetlent játszott a Puskás Akadémiával az FTC
A címvédő és éllovas Ferencváros kétgólos előnyt követően döntetlent játszott a vendég Puskás Akadémiával a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának zárómérkőzésén, vasárnap.
Kétgólos paksi siker Fehérváron
A vendég Paks 2-0-ra győzött a második helyezett MOL Fehérvár FC otthonában, a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójában.
apps
nb II.
Nyert a Gyirmót
Nyeretlenségi sorozatát megszakítva, a Gyirmót 1-0-ra győzött a Haladás vendégeként a labdarúgó NB II 20. fordulójában, vasárnap.
Házigazdaként nyert a Vasas, vendégként a Békéscsaba
A Vasas házigazdaként, míg a Békéscsaba vendégként nyert a labdarúgó NB II 19. fordulójában vasárnap.
apps
futsal
Futsal vb-selejtező - Nem jutott tovább a magyar válogatott
A magyar futsalválogatott 4-1-re kikapott a házigazda Olaszországtól vasárnap az Eboliban rendezett világbajnoki selejtezőtorna harmadik, utolsó fordulójában, ezzel eldőlt, hogy nem jut tovább csoportjából.
Futsal vb-selejtező - Háromgólos sikerrel kezdtek a magyarok
A magyar futsalválogatott simán, 3-0-ra legyőzte az angol csapatot az olaszországi Eboliban zajló világbajnoki selejtezőtorna első fordulójában.
apps
jégkorcsolya
Liu Shaoang győzött 500 méteren
Liu Shaoang ritkán látható fölénnyel nyerte meg az 500 métert a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupájának nagojai állomásán vasárnap az 1000 méteren szerzett szombati ezüstérme után.
Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Három magyar döntős, egy érem
Három magyar jutott döntőbe szombaton a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupájának nagojai állomásán, közülük Liu Shaoang szerepelt a legjobban, aki második lett 1000 méteren.
apps
curling
Curling Eb - Bennmaradt a B divízióban a férfi csapat
A magyar férfi csapat extra end után 7-6-ra legyőzte a szlovák együttest pénteken a svédországi Helsingborgban zajló curling Európa-bajnokság B divíziójának helyosztóján, így nem esett ki.
Curling Eb - Nem jutott fel a női csapat, a férfi pedig a kiesés szélén
A magyar női csapat 9-4-re kikapott Olaszországtól a svédországi Helsingborgban zajló curling Európa-bajnokság B divíziójának pénteki elődöntőjében, így nem jutott fel az élvonalba.
apps
forma 1
Abu-Dzabi Nagydíj - Hamilton nyerte az idényzáró futamot
Az immár hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es sorozat idényzáró futamát, a vasárnapi Abu-Dzabi Nagydíjat.
Abu-Dzabi Nagydíj - Verstappen volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője érte el a legjobb köridőt a Forma-1-es idényzáró Abu-Dzabi Nagydíj szombaton rendezett harmadik szabadedzésén.
apps
motorsport
Superbike-vb - Sebestyén 11. Katarban és az összetettben is
Sebestyén Péter a 11. helyen végzett a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának idényzáró futamán Katarban, és az összetett pontversenyben is 11. lett.
Sebestyén pontot szerzett Franciaországban, összetettben a 11.
Sebestyén Péter a pontszerző 10. helyen ért célba a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának franciaországi állomásán, az összetettben pedig a 11. pozícióban áll.
apps
wtcr
Michelisz második az első makaói futamon, összetettben újra első
Michelisz Norbert, a Hyundai magyar pilótája a második helyen végzett a túraautó-világkupa (WTCR) Makaóban zajló versenyhétvégéjének első futamán, és az összetettben visszaállt az élre.
Michelisz a futamgyőzelem ellenére második az összetettben
Michelisz Norbert, a Hyundai magyar pilótája megnyerte a túraautó-világkupa (WTCR) Japánban rendezett versenyhétvégéjének második futamát, de az összetettben ennek ellenére visszacsúszott a második pozícióba.
Kiadó: FMS Online media
Szerkesztőség: sportpress@sportpress.hu
Értékesítés: sales@fmsonline.hu